Ako môžeme pre vás zlepšiť Martinus.sk?

Zlepšiť vyhľadávanie na webe

aby sa dalo vyhladavat na stranke podla klucoveho slova, pripadne bez diakritiky

--
K tomuto nápadu boli zlúčené aj ďalšie podobné:

navrhnut lepsi, systematickejsi a s viacerymi kategoriami vyhladavaci filter... ten momentalne dostupny vobec nepostacuje...

Kedze citam viac anglicku fikciu... vyuzivam stranku bookdepository.com. Je to asi najlepsia stranka na e-shop aku som kedy videla. vyhladavanie je prehladne, rychle a pripadne mi pomoze aj ked neviem aku knihu chcem... pozrite sa nu...

9 hlasy
Hlasovať
Prihlásenie
Kontrola!
(myslenia ...)
reset
alebo sa prihláste pomocou
  • facebook
  • google
    Password icon
    Súhlasím s terms of service
    Prihlásený ako (Odhlásiť sa)
    Ešte Vám zostáva ! (?) (premýšľanie…)
    Anonymous zdieľalo tento nápad  ·   ·  Admin →
    už na tom pracujeme  ·  AdminMichal Meško (CEO, Martinus.sk) odpovedal  · 

Priebežne pracujeme na vylepšovaní nášho vyhľadávacieho algoritmu a testovaní rôznych systémov. V blízkej budúcnosti plánujeme spustiť aj lepšie možnosti filtrovania výsledkov, prípadne obmedzenie vyhľadávania iba na určitú kategóriu.

Vyhľadávanie bez diakritiky funguje už dlho, rovnako aj vyhľadávanie v kľúčových slovách, ak ich máme pri knihe v systéme zadané. Takisto je možné už teraz vyfiltrovať vyhľadávanie tak, aby neobsahovalo vypredané knihy alebo aby obsahovalo len knihy, ktoré máme na sklade. Stačí kliknúť na “Viac možností” v pásiku nad výsledkami vyhľadávania.

2 komentárov

Prihlásenie
    Kontrola!
    (myslenia ...)
    reset
    alebo sa prihláste pomocou
    • facebook
    • google
      Password icon
      Súhlasím s terms of service
      Prihlásený ako (Odhlásiť sa)
      Odosielanie ...
      • LPH komentoval  · 

a mozete tam zahrnut aj to ked dam do vyhladavnia nazov knihy alebo autora v uvodzovkach... vyhlada mi to konkretny vyraz?

• LPH komentoval  · 

tiez by som tam zahrnula check-box ci knihu mate (niekde) alebo je vypredana (pripadne sa chysta dotlac)

Spätná väzba a Knowledge Base